Jan 23

Tuesday, January 25, 2011

Jan 23
Originally uploaded by rmom352
I love Wegman's, but not their prices on this item. M&Ms are $7.99 per pound - WHAT! I don't get it, they have to make millions of them one color at a time right? These should be cheaper don't you think so?


Post a Comment